Icardi’nin eşi Wanda Nara, maçtan birkaç saat önce bunu paylaştı! Galatasaray’da ne olduğunu kimse anlamadı

Süper Lig’in 32. haftasında Alanyaspor ile deplasmanda belirleyici bir maça çıkacak olan Galatasaray maçı öncesinde Mario Icardi’nin eşi Wanda Nara, sıra dışı bir paylaşım yazdı.

HİKAYEYİ İLK O ANLATTI

Başarılı futbolcunun eşi Nara, Instagram hesabının hikaye kısmına şunları yazdı: “Seninle paylaşmak istediğim bir şey var.” Yazdıktan sonra sustu.

SONRA BİR YAZI PAYLAŞTI

XXXXK

Galatasaraylı taraftarlar bu paylaşımın altına “Teyzeciğim aç ağzını, bak bu çok fazla diyorum” gibi yorumlar bıraktı. Bu paylaşımdan kısa süre sonra bir paylaşım daha yapan Wanda Nara, paylaşımında şunları söyledi: “Günaydın, güneş doğdu. Size anlatacak çok şeyim var, nereden başlasam?” Bu ifadeleri kullanınca hayranlar meraklanmaya başladı.

HAMİLE OLDUĞU İDDİA EDİLDİ

wanda_nara_pregnant_icardi_645

Wanda Nara’nın bazı takipçileri de ünlü ismin hamile olduğunu iddia etti. İnsanlar Nara’nın sosyal medya hesabındaki açıklamasının ne olacağını merak etmeye başladı.

Gerçek zamanlı puanlama
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Santos tesislerden ayrılmadan önce yeni bir teknik direktör bulundu!  Efsanevi isim geri dönüyorSantos tesislerden ayrılmadan önce yeni bir teknik direktör bulundu! Efsanevi isim geri dönüyor
Salzburg artık Türk teknik adama emanet!Salzburg artık Türk teknik adama emanet!
Alanyaspor'dan Galatasaray galibiyeti için yıldırım hamle!Alanyaspor’dan Galatasaray galibiyeti için yıldırım hamle!

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: Antalya Haber