Buckingham Sarayı’nın ışıkları 1 saatliğine kapatılacak! Açıklama bugün yapıldı: Destek için…

Dünyanın en büyük çevre kampanyaları arasında yer alan “Dünya Saati” hareketinde milyonlarca kişi ve kurum, iklim değişikliğine dikkat çekmek için ışıkları 1 saat süreyle kapatıyor.

Buckingham Sarayı tarafından bugün yayımlanan basın açıklamasında, dünya çapında her yıl düzenlenen Dünya Saati hareketine destek amacıyla Buckingham ve Windsor kraliyet saraylarının ışıklarının saat 20.30’da bir saat süreyle kapatılacağı belirtildi. Dünya Doğayı Koruma Vakfı’nın (WWF) çağrısıyla. Dünya Saati, çevre bilincini artırmak amacıyla her yıl Mart ayının son haftası Cumartesi günü ışıkların kapatıldığı küresel bir hareket olarak biliniyor. (DHA)

Bu içerik Hande Dağ tarafından yayınlanmıştır.

Yerel seçimler 2024
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Erkek arkadaşı evdeyken birlikte yaşadığı eski kocası kapı zilini çaldı!Erkek arkadaşı evdeyken birlikte yaşadığı eski kocası kapı zilini çaldı!
Putin'den katliam sonrası ilk açıklama!Putin’den katliam sonrası ilk açıklama!
CHP'liler kent meydanına 20 metrelik pankart astı!  AK Parti genel başkanını hedef aldılar: Paket paket sattıCHP’liler kent meydanına 20 metrelik pankart astı! AK Parti genel başkanını hedef aldılar: Paket paket sattı

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: Antalya Haber