SON HABERLER | Eski Bakan Mehmet Ali Yılmaz evinde ölü bulundu! Kapıyı açan kızı acı bir görüntüyle karşılaştı… Yılmaz aynı zamanda Trabzonspor'un da başkanıydıDiğer sporlar

Son haber: Eski Gençlik ve Spor Bakanı ve Trabzonspor kulübünün eski başkanlarından Mehmet Ali Yılmaz, Beşiktaş'taki evinde ölü bulundu. Yılmaz'ın cansız bedeninin kızı tarafından bulunduğu iddia edildi. Acı haber spor camiasında geniş yankı bulsa da “Mehmet Ali Yılmaz neden öldü?” sorusunun cevabını aramaya başladık. Yılmaz'ın ölüm nedenine ilişkin henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

MEHMET ALİ YILMAZ KİMDİR?

İstanbul Mühendislik Mimarlık Akademisi İnşaat Mühendisliği Bölümü'nden mezun oldu. Antalya Zigana Tatil Köyü, Tek-Art Holding ve Yılmaz Yayınları A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı, Trabzonspor Kulübü Başkanı, XIX. Trabzon Milletvekili ve spordan sorumlu Devlet Bakanı olarak görev yaptı. Evli ve beş çocuk babasıdır.

Bakanlık döneminde Türkiye Futbol Federasyonu'na özerklik getirdi. Futbolda bilardo sistemini düzenleyen kişidir. Trabzonspor'a bir yapı kazandırdı.

hgfhgfj

Medya alanında da yatırımları var. İnternette yayın yapan “TVem” kanalı, Trabzon'da yayın yapan Zigana TV ve halen yayın yapan Zigana FM, Karadeniz, Türk Sesi gibi medya kuruluşlarının sahibidir.

gfdghfdh

Ayrıntılar yakında…Bu içerik Devrim Karadağ tarafından yayınlanmıştır.

Gerçek zamanlı puanlama
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Korku dolu anlar saniye saniye kameralara yansıyor!Korku dolu anlar saniye saniye kameralara yansıyor!
Maçın sonu açıklandı!  Semih derbide oynayacak mı?Maçın sonu açıklandı! Semih derbide oynayacak mı?
Başkentte kazanan olmadı!Başkentte kazanan olmadı!

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: Antalya Haber