Sancaktepe Belediye Başkanı Yeğin: Bu binanın girişinden ofise kadar her yeri kamunundur – Son Dakika Türkiye Haberleri

Sancaktepe Belediye Başkanı Alper Yeğin, Sancaktepeli vatandaşlarla kent meydanında bir araya gelerek bayramlarını kutladı. Yeğin, vatandaşlarla bayram kahvaltısı yaptı, Sancaktepelilerle sohbet etti ve hatıra fotoğrafı çektirdi.

Sancaktepe Belediye Başkanı Alper Yeğin, Türkiye’de önemli bir değişim sürecinin yaşandığının altını çizerek, şöyle konuştu: “Umarım her günümüz bayram gibi geçer. Her günümüzü bayram gibi yaşıyoruz. Sevdiklerimizle birlikte güzel günleri sağlıklı bir şekilde geçiriyoruz. Umarım daha güzelleri, daha mutluları gelir. Ülkemizde önemli bir değişim süreci yaşanıyor. Bu değişim sürecinin büyük şehirlerimiz ve İstanbul’un önemli semtlerindeki tüm topluma umut ve coşku getirmesini umuyoruz ve bunun için yıllardır mücadele ediyoruz. Siyasi süreçleri hayatımızın her alanına dahil etmemeli ve sürdürmemeliyiz. Önemli olan bu değişim süreçleri sonrasında tüm topluma hizmet edebilmektir. Toplumun mutluluğu, huzuru, birlik ve beraberliği için çalışmalıyız. Bugün burada toplanmamızın amacı buydu. Siyasi parti, düşünce, inanç, bölge, ülke, siyasi ideoloji fark etmeksizin toplumun tüm kesimleriyle birlikte bugün bir bayram sabahı buradayız. Herkesi görüyorum. Herkesi tanıyorum. Toplumun her kesiminden tüm halkımızla, kardeşlerimizle, kardeşlerimizle, dostlarımızla bir aradayız. Bugün tatil. “Sancaktepe’de her günümüzü bayram gibi yaşamanın mücadelesini vereceğiz” dedi.

“SANCAKTEPE BELEDİYESİ SİZİN”

Yeğin, Sancaktepe Belediyesi’nin kamunun olduğunu belirterek, şöyle konuştu: “Bu sürecin en önemli kısmı bundan sonraki süreçler olacak. Sancaktepe Belediyesinin hemen önündeyiz. Sancaktepe Belediyesi aslında sizindir, hepimizindir. Belediyeyi kim yönetiyorsa, özellikle de belediye başkanı, bir gün geldiği gibi gidecektir. Nasıl ki bu makama onurla ve mücadeleyle geldim, bir gün buradan da gülümseyerek ve hüzünle ayrılacağım. Önemli olan buradan ayrılırken sizlere hizmet verebilmenin gururunu yaşamaktır. Sizleri mutlu edebilmenin onurunu duyarak buradan ayrılıyoruz. Bu şehri hep birlikte koruyalım. Bu şehir sadece belediyeyi yönetenlerin değil, halkındır. Hep birlikte bu şehrin tüm kaynaklarını doğru yöneterek tüm sorunlarını çözeceğiz” dedi.

“BU BİNANIN GİRİŞİNDEN RESMİ ODAYA ​​KADAR HER PARÇASI KAMUYA AİTTİR”

Sancaktepe Belediyesi binasının görüşme aşamasında olduğunu belirten Yeğin, şöyle konuştu: “Sancaktepe Belediyesi sizin evinizdir. Bugünlerde belediyemiz hakkında çok fazla konuşuluyor. Bu durumdan çok mutsuzum ve rahatsızım. Çünkü çok çalışmaya geldik. Ama ne yazık ki belediyemiz hakkında çok fazla konuşuluyor. Toplumun bazı şeyleri öğrenmesini, görmesini sağlayacağız. Bu binanın girişinden üst kattaki ofise kadar her yeri kamuya aittir. Halka açık bir belediye binası olacak. Halkın erişebileceği bir belediye binası olacak. Belediye başkanının ofisinde sorunlarınızı konuşabileceğiniz bir belediye binası olacak. Belediyeye ait bir hizmet noktasında herhangi bir vatandaşımız hizmetin gecikmesi, hizmetin ulaştırılması veya çözümü konusunda sorun yaşıyorsa ikinci kez gitmeniz gereken yer dördüncü kattaki başkanlık ofisi olmalıdır. binanın. ortak. Gelin sorunlarınızı bizimle paylaşın. Çünkü sorunlarınızı çözecek toplam 2.750 yol arkadaşımız var. Hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum. Tanrı hepinizi kutsasın. Mutlu tatiller dilerim. “Huzurlu ve mutlu bir bayram geçirmenizi dilerim” dedi.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: Antalya Haber