Mide ağrısı nedeniyle gittiği hastanede gerçeği öğrenince şok oldu.

Kırklareli’nin Lüleburgaz ilçesinde yaşayan 69 yaşındaki Aydın Meşeli, mide ağrısı şikayetiyle Lüleburgaz Devlet Hastanesi’ne gitti. Meşeli, ilk ameliyatın ardından Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi.

Yapılan tetkikler sonucunda Meşeli’nin aortunun yırtıldığı belirlendi. Meşeli Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Opr. Dr. Halit Er, opr. İbrahim Atakan Geçici, Uzman Dr. Yücel Uzun’un anjiyografi yöntemiyle gerçekleştirdiği ameliyatın ardından sağlığına kavuştu.

AW150706_01

Sağlığına kavuşan Meşeli, hastaneye karın ağrısıyla geldiğini belirterek, şunları söyledi: “Karnım ağrısıyla hastaneye başvurdum. Daha sonra beni Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk ettiler. “Burada beni acil ameliyata aldılar ve sağlığıma kavuştum” dedi.

AW150706_04

Doktorlara teşekkür eden Meşeli, şunları söyledi: “Doktorlarımızı gözetimimizde tutuyoruz. Uzun yaşam. Onlar bizim en büyük dostlarımızdır, onlar varsa biz de varız” dedi.

(İHA)

ChefGPT
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Vaadi Kurumdan “Pazar tatili” ve “ucuz ekmek” vaadi!
İmamoğlu'ndan Kafkas dans gösterisi! İmamoğlu’ndan Kafkas dans gösterisi!
Süleyman Soylu'ya sürpriz!  Her zaman Erdoğan'ın en yakını olduSüleyman Soylu’ya sürpriz! Her zaman Erdoğan’ın en yakını oldu

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: Antalya Haber