Maneviyata yönelen Yaşar Alptekin’den Serdar Ortaç’a çağrı: “Bana yarım saat ayırın”

Yıllardır oyuncu ve model olarak ekranlarda gördüğümüz Yaşar Alptekin, yıllar önce radikal bir karar alarak hayatını İslam’a adayarak vefat etti.

Dansları ve gösterileriyle bir döneme damgasını vuran Alptekin, katıldığı programda Serdar Ortaç hakkında açıklamalarda bulundu.

Yaşar Alptekin, uzun süredir multipl skleroz hastalığıyla mücadele eden ve son dönemde alkollüyken sosyal medya hesaplarından canlı yayınlarla manşetlere çıkan şarkıcı Serdar Ortaç hakkında konuştu.

serdar ortaç4444444

“Kendimi Rabbime sunmaya gönüllü oldum”

Alptekin, “uçurumun kenarında” olduğunu söylediği Serdar Ortaç’a ulaşmaya çalıştığını belirterek, şöyle konuştu: “Tiktok’ta Serdar Ortaç’ı görünce ağladım. Burada bir çığlık var. Yardım çığlıkları atıyor ve orada. uçurumun kenarında. Serdar’ı hiç tanımasam da elimden geldiğince ona ulaşmaya çalıştım. Ama sana ulaşamadım. Onun maneviyata ihtiyacı var. Serdar, seninle tanışamadım. görüşürüz ve sana bazı şeyler anlatacağım. Seni Rabbimle tanıştırmak istiyorum. Seni Rabbimle tanıştırmak için gönüllü oluyorum. Yarım saat çok değil. Yoğun iş tempon içinde bana yarım saat ayırmanı rica ediyorum.” Bu isteğim benim için değil, sizler içindir” dedi.

Keşfetmek

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
İsminin düştüğünü duyunca... Tepkisi gündem olduİsminin düştüğünü duyunca… Tepkisi gündem oldu
Canlı yayında bomba itiraf!  Kız arkadaşı için yaptığı şey ona şunu söyletti Canlı yayında bomba itiraf! Sevgilisi için yaptıkları ona ‘vazgeç’ dedirtti
Kız arkadaşının aldığı cezalar umurunda değildi!  tatile gittiKız arkadaşının aldığı cezalar umurunda değildi! tatile gitti

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: Antalya Haber