İnanılmaz olay! Müge Anlı’da iğrenç ilişki iddiası! “Bırakın bana aşık olsun, beni kontrol etmesi kolay olur”

ATV’nin gündüz programı Müge Anlı ile Tatlı Sert’te sürpriz bir olay daha yaşandı. Dicle Açıkalın isimli genç kadın, düğününün 49’uncu gününde 420 bin lira değerindeki altını alarak ortadan kayboldu.

Programa kadının eşi Yunus Açıkalın başvurdu. 49 günlük eşi Dicle’nin üvey babası Mehmet Güzel’den kaçtığını iddia etti.

Kayıp genç kadının annesi Sibel Hanım, evlilik dışı yaşadığı eski sevgilisi Mehmet Güzel ile uyuşturucu kullandığını, Güzel’in kızı Dicle’ye de uyuşturucu vermemek için uyuşturucu verdiğini belirtti. dışarıda görülecektir.

İddialar sadece bunlarla sınırlı değildi. Stüdyoda yapılan müdahalelerin ardından bir izleyici programa bağlandı. İzleyici, Dicle’nin çocukluğunda üvey babası Mehmet Güzel’e ilgi duyduğunu ve kendisine “Sensiz yapamam” şeklinde mesaj ve fotoğraflar gönderdiğini iddia etti.

MÜGEANLI

Kamuoyu, annesinin de bu durumdan haberdar olduğunu söylerken, üvey babası Mehmet Güzel ise “Kendisinden küçük birine aşık olacağına bana aşık olmalı” dedi. “Yakalamak daha kolay olur” dedi.

“HAREKETLERİNİZE DİKKAT EDİN DEMİŞTİM”

Kayıp kızın annesi Sibel Hanım, izleyicilerin iddialarına yanıt vererek şunları söyledi:

“Sevgisine farklı bir açıdan baktığını biliyorum; bir ilişki olarak değil, bir baba olarak. Beni bir baba gibi sevdiğini söyledi. Ben de kızımın yanındayken açık giyinmeye dikkat etmesini söyledim.”

müge1

Ailesinin programa katılmak için başvurmasının ardından günlerdir kayıp olan Dicle Açıkalın ortaya çıktı ve suçlamalara yanıt verdi. Üvey babasının yanında olduğunu doğrulayan Dicle Açıkalın, “Eşimden sıkıldım, sıkıldım. Üvey babam Mehmet Güzel’le birlikteyim. Kocam Yunus bana şiddet uyguladı. Kaybolmadan önce bana tokat attı.”

YASAK AŞK

Duyduklarına sinirlenen koca Yunus Açıkalın ise şöyle tepki gösterdi: “Bunların hiçbirini bilmiyordum. Bilseydim evlenmezdim. Allah kahretsin Dicle. Boşanacağım.” şu andan itibaren” YUKARI.

Yerel seçimler 2024
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Söylendi “Kayboldu” denildi! Cevap geldi
Annesinin müstehcen sahnelerini filme aldı!  Eleştiriye bomba yanıtAnnesinin müstehcen sahnelerini filme aldı! Eleştiriye bomba yanıt
MR sonuçlarını bekliyordu! MR sonuçlarını bekliyordu! “Endişeli bekleyiş” dedi ve açıkladı

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: Antalya Haber