D-Smart GO, T10X – OTOMOTİV kullanıcılarının hizmetinde

Mobilite alanında hizmet veren Türk global teknoloji markası Togg ile Türkiye’nin lider yayın platformu D-Smart GO güçlerini birleştirdi. D-Smart GO, Togg’un dijital deneyim platformu Trumore’un 100’den fazla kanala sahip uygulama mağazası Tru.Store aracılığıyla T10X kullanıcılarıyla buluştu.

Trumore dijital platformu üzerinden kullanıcılara akıllı yaşam çözümleri sunan Togg, konforlu ve keyifli bir seyahat deneyimi için güçlü işbirliklerine devam ediyor. Türkiye’nin önde gelen yayın platformu D-Smart GO ile iş ortaklığı yapan Togg, en sevilen filmleri, dünyaca ünlü dizileri, heyecan verici spor etkinliklerini, belgeselleri, haberleri, yemek, çocuk, müzik ve ulusal kanalları D-Smart GO ile buluşturuyor. T10X yolcuları için Tru.Store’da mevcuttur. Bu sayede T10X kullanıcıları her ay yüzlerce yeni film, dizi, belgesel ve çocuk içeriğini izleyebilecek ve canlı yayınları 72 saate kadar geri sarabilecek. T10X’lerini Trumore uygulaması üzerinden ‘Akıllı Cihazım’ özelliğine ekleyerek cihazın sahibi olduğu doğrulanacak kullanıcılar, D-Smart GO uygulamasını aktivasyon tarihinden itibaren 12 ay boyunca kişiye özel olarak ücretsiz olarak kullanabilecek. SMS..

Hareket halindeyken sürücü ekranı kapanıyor, yolcu ekranından iletim devam ediyor

Keyifli bir seyahat deneyiminde güvenlikten ödün vermeyen T10X akıllı cihazda kullanıcılar, D-Smart GO’yu yalnızca park halindeyken izleyebilecek. Cihazın hareketi ile ekran kapanacak ve yolcu ekranından aktarım devam edecektir.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: Antalya Haber